O firmie
A A A


Firma ARKOS funkcjonuje jako przedsiębiorstwo prywatne z polskim kapitałem. Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych mebli tapicerowanych i twardych, które charakteryzuje przede wszystkim nowoczesność, funkcjonalność oraz dokładność wykonania.

Naszym priorytetem jest dostarczenie produktu wysokiej jakości o oryginalnym wzornictwie . Wciąż doskonalimy się w tej dziedzinie i dlatego z powodzeniem dopracowujemy własny tok produkcyjny.


Stworzyliśmy zgrany zespół wykwalifikowanych pracowników. Dobraliśmy odpowiedni sprzęt i maszyny oraz udało nam się wyselekcjonować najlepszych dostawców materiałów wykorzystywanych w przemyśle meblarskim.

Idealnie wpasowaliśmy się w obowiązujące trendy i kanony „sztuki meblarskiej” . Do wyrobu naszych mebli używamy przede wszystkim najwyższej jakości drewna , tkanin i płyt meblowych .

Własny dział tapicerowania mebli pozwala kompleksowo obsługiwać naszych partnerów. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w produkcji mebli. Wiemy, że ten etap jest niezwykle ważny, gdyż w tym momencie produkty uzyskują swój ostateczny kształt i wygląd. Kładziemy ogromny nacisk na czystość i schludność wykonania , dbamy także o detale i jakość, tak aby KAŻDY mebel, który opuszcza stanowisko był meblem najwyższej klasy – po prostu IDEALNYM w swojej prostocie .

Jeśli potrzebujecie Państwo nowego sposobu na kształtowanie swojej przestrzeni życiowej , domów lub mieszkań, tak aby każda żyjąca w nich istota ludzka rozwijała się w harmonii z otoczeniem czując szczęście i zadowolenie

          To najlepszy wybór!

Targi Ostróda - wrzesień 2014
Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie legitymują się dwudziestoletnią tradycją i należą do najważniejszych tego typu imprez w branży. Od początku odbywają się w formule „business to business”, co niewątpliwie buduje ich renomę: gdzie indziej meble się ogląda, ale w Ostródzie sprzedaje i kupuje - twierdzą zgodnym chórem wystawcy i kupcy.
 
Targi Poznań - luty 2014
Zapraszamy do galerii zdjęć z targów Poznań - luty 2014
 
Targi Ostróda - październik 2013
"Trudno sobie wyobrazić lepszy debiut, niż ten, który na targach w Ostródzie miały najnowsze modele marki Arkos. Stoisko producenta było nieustannie oblegane, a prezentowane meblecieszyły się olbrzymim zainteresowaniem."
 
Targi Ostróda - wrzesień 2012
W dniach 10-14 września 2012r. w Ostródzie odbyły się Targi Meblowe - Oficjalna strona MTM. Dziękujemy za odwiedzanie naszego stoiska.
 
Copyright 2020 © arkos-meble.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Polityka Plików Cookies Polityka Prywatności Projekt i realizacja: iPolska.com.pl