O firmie Arkos-meble

Nasza firma funkcjonuje jako przedsiębiorstwo prywatne z polskim kapitałem. Naszym priorytetem jest dostarczenie produktu wysokiej jakości o oryginalnym wzornictwie.

Odtwórz wideo

Nasza misja

Naszym priorytetem jest dostarczenie produktu wysokiej jakości o oryginalnym wzornictwie niespotykanym na rynku.
Dlatego też wciąż doskonalimy się
w tej dziedzinie i dlatego z powodzeniem dopracowujemy własny tok produkcyjny
by móc stale rozwijać firmę i jej ofertę.

Nasza wartość

Stworzyliśmy zgrany zespół wykwalifikowanych i bardzo doświadczonych w sztuce pracowników. Dobraliśmy odpowiedni sprzęt i maszyny oraz udało nam się wyselekcjonować najlepszych dostawców materiałów wykorzystywanych w przemyśle meblarskim.

Nasz wyróżnik

Idealnie wpasowaliśmy się w obowiązujące trendy i kanony „sztuki meblarskiej”.
Kładziemy ogromny nacisk na czystość i schludność wykonania, dbamy także o detale i jakość, tak aby KAŻDY mebel, który opuszcza stanowisko był meblem najwyższej klasy.

Nasza produkcja
Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych mebli tapicerowanych i twardych, które charakteryzuje przede wszystkim nowoczesność, funkcjonalność oraz dokładność wykonania.

Do wyrobu naszych mebli używamy przede wszystkim najwyższej jakości drewna , tkanin i płyt meblowych .

Zdobyte doświadczenie

Skutkuje produktami wysokiej jakości

Własny dział tapicerowania mebli pozwala kompleksowo obsługiwać naszych partnerów. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w produkcji mebli. Wiemy, że ten etap jest niezwykle ważny, gdyż w tym momencie produkty uzyskują swój ostateczny kształt i wygląd. Kładziemy ogromny nacisk na czystość i schludność wykonania, dbamy także o detale i jakość, tak aby KAŻDY mebel, który opuszcza stanowisko był meblem najwyższej klasy – po prostu IDEALNYM w swojej prostocie.

Jeśli potrzebujecie Państwo nowego sposobu na kształtowanie swojej przestrzeni życiowej, domów lub mieszkań, tak aby każda żyjąca w nich istota ludzka rozwijała się w harmonii z otoczeniem czując szczęście i zadowolenie …

To najlepszy wybór!

Arkos-meble

P.P.H.U ARKOS ARKADIUSZ PIETRUS
63-642 Perzów, Trębaczów 69
+48 62 786 17 32
 +48 661 943 475
fax +48 62 599 41 14
biuro@arkos-meble.pl

Producent mebli tapicerowanych

Polski producent specjalizujący się w produkcji nowoczesnych mebli tapicerowanych i twardych, które charakteryzuje przede wszystkim nowoczesność, funkcjonalność oraz dokładność wykonania. 
Naszym priorytetem jest dostarczenie produktu wysokiej jakości o oryginalnym wzornictwie